Hakkımızda

Öncü ve yaratıcı bir konseptle yola çıkan Cadde City, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini temel alarak Mehmet SARI önderliğinde ilk mağazasını 2000 yılında, İzmir, Altındağ'da kurmuştur. Nitelikli ürün portföyünü uygun fiyatlarla kullanıcılarının beğenisine sunan Cadde City koleksiyonunda ideal kombinlere giden tüm giyim ürünlerini bulabilmeniz mümkün. Ülkenin önde gelen lider giyim tedarikçileri ile trend ürünleri müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özenle sentezleyen firmamız, kaliteli ürün, kusursuz hizmet ve uygun fiyat politikasıyla sektöre farklı bir bakış açısı getirmiştir. 

Ege Bölgesi’nin hazır giyim perakendeciliğinde seçkin bir yere sahip olan firmamız, günlük hayatın koşuşturmaları arasında şık giyiminden taviz vermek istemeyen kadınların ve casual giyim stilinde çabasız bir şıklık elde etmek isteyen erkeklerin gardırop asistanlığı görevini üstleniyor.  Zengin bir koleksiyona sahip olan Cadde City, ürün çeşitliliğini her geçen gün artırarak pazardaki payını büyütmeye devam etmekte.  

Değişen müşteri profillerine göre şekillenen portföyümüz ile müşteri beklentilerini karşılayabilmek için sürekli iyileştirme ve AR-GE çalışmaları yapıyoruz. Kullanıcılarımızla beraber gelişimimize devam ediyoruz. Cadde City mağazacılık kimliğimizi marka kimliğine taşıdığımız için oldukça gururluyuz.