Oduncu Gömlek Akımına Uyum Sağlayın!

Oduncu Gömlek Akımına Uyum Sağlayın!

Trend Alarmı: Oduncu Gömlekler

Grunge akımının en büyük uzantısı ve sokak modasının en popüler üyesi olan Oduncu Gömlekler şimdilerde günümüz sokak modasının en favori üyesi. Ekose ve kazayağı desenleri ve özgün tasarımları ile hemen hemen her stilde kullanabilen söz konusu parçalar, özgür bir tarzın anahtarını sunuyor. Günlük yaşamda sık sık tercih edeceğiniz oduncu gömlekler ile trend olana ayak uydurmaya ve kendi tarzınızla günümüzün modasına damga vurmaya ne dersiniz? O halde gelin, “Oduncu Gömlek Kombini Nasıl Yapılır?” sorusuna küçük bir parantez açalım...

Oduncu Gömlek ve Jean Pantolon Uyumu!

Sokak modasının iki asi ruhu bir araya gelince, ortaya gerçekten muhteşem bir kombin çıkıyor. Birbirinden farklı desen ve renklerdeki Oduncu Gömlek Modellerini, skinny bir jean pantolon ve basic bir tişört ile kombinleyebilir, gömleğin rengine uyum sağlayacak soket çoraplar ve sneaker ayakkabılar ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Bu noktada, dilerseniz kombininizi şişme montlar veya jean ceketler ile destekleyerek, kış ve bahar mevsimine uyum sağlayabilir, aynı zamanda da stilinizi çok daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Erkek Oduncu Gömlekleri ve kadın oduncu gömlekleri ile iki farklı kategoriye seslenen söz konusu parçalar, günlük kombinlerinize bambaşka bir boyut kazandırmaya kararlı.

Oduncu Gömlekleri Elbise ile Denediniz Mi?

Sokak modasında kurallara yer yok! Sokakta dilediğiniz parçayı dileğinizle bir araya getirebilir, kendi tabularınızı yıkabilir ve tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Triko kalem elbiseler, kapüşon detaylı elbiseler ya da polo yaka elbiselerle birlikte kullanabileceğiniz oduncu gömlekler, sıra dışı bir stilin kapısını aralıyor. Bu noktada, söz konusu elbiselerinizin olabildiğince sade olması, tek renkten oluşması ve biçim olarak daha modern bir kesime sahip olması önemli. Zira, çiçekli bir elbise ya da yine ekose desenli bir elbise ile Kadın Oduncu Gömlekleri bir araya getirmeniz, karmaşık ve özensiz bir görünüme davetiye çıkaracaktır.

Topuklu botlar, kalın tabanlı postallar ve sneaker ayakkabılar, söz konusu kombinleriniz için harika birer tamamlayıcı olacakken, mini sırt çantaları ve son dönemlerin en popüler parçalarından olan bel çantaları, elbise – Oduncu Gömlek Kombinlerinizi çok daha havalı hale getirecektir.

Oduncu gömlek modellerini ve diğer tüm parçaları incelemek, tarzınızı yansıtan renk ve desende oduncu gömlekler ile kombinler yapmak için Cadde City online mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: Oduncu Gömlek Akımına Uyum Sağlayın!
Şubat 26, 2021
Listeye dön