Kış Mevsimine Şık Birer Dokunuş!

Kış Mevsimine Şık Birer Dokunuş!

 

Kış Günlerinin Vazgeçilmezi: Elbise

Şıklığın, zarafetin ve feminenliğin en etkili temsilcisi olan Elbiseler, hem günlük stilde hem de özel davetlerde yerini kimselere bırakmıyor. Özellikle yaz aylarında kurtarıcımız olan elbiseler, kış mevsiminin de vazgeçilmezleri arasında. Kış günlerinde göz kamaştırıcı bir stil elde etmeniz, sizi yansıtan bir tarz elde etmeniz ve elbise kombinleriyle kışa uyum sağlamanız noktasında, bizler sizlere yardımcı olmak için hazırız. O halde, gelin Kış Mevsimi Elbise Kombini nasıl yapılır konusunda küçük bir parantez açalım...

Kışa Sıcacık Renkler Yakışır!

Kış mevsiminin o soğuk havasına sıcacık bir dokunuş yapmanız için sıcak tonların o samimi havasından ilham almak harika bir fikir olabilir. Bu noktada, kış elbise kombinlerinizde kahverengi, bej, kiremit, hardal sarısı, mürdüm ve haki gibi renkler tercih edebilir, kış mevsimine kusursuz bir şekilde uyum sağlayabilirsiniz. Dilerseniz, seçeceğiniz elbisenin tonlarında topuklu bir çizme ve kaban ile kombininizi tamamlayabilir, böylelikle son dönemlerde oldukça trend moda akımlardan biri olan monokrom stili oluşturabilir ve kışa güçlü imajınız ile damga vurabilirsiniz.

Kışı Biraz Hareketlendirmeye Ne Dersiniz?

Kabul edelim ki kışın her birimiz biraz düşük enerjiyle güne başlıyor, gün içerisinde dilediğiniz dinamikliğe kavuşamıyoruz. O zaman, kış aylarında enerjinizi yükseltmeniz için bizim sizlere önerimiz canlı ve hareketli elbiselerden yana olmanız. Çiçek desenleriyle bezenmiş, volanlarla hareketlendirilmiş ve küçük detaylarla süslenmiş elbiseler, kış kombinlerinizde tercih edebileceğiniz parçalardan. Bu noktada, dilerseniz Çiçekli Elbisenizin üzerine salaş bir kazak tercih ederek sokak modasına ayak uydurabilir, dilerseniz de Volanlı Elbiselerinizi yalın ayakkabı ve çantalarla kombinleyerek mükemmel dengede bir şıklık elde edebilirsiniz.

Şıklığınız Kış Mevsiminde İz Bıraksın!

Kış mevsiminde hepimiz kendimizi salaş kazakların ve montların içerisine hapseder, mevsimin olumsuz hava şartına bu şekilde uyum sağlarız. Ancak, eğer özel bir davete gitmeniz gerekiyorsa ya da ofis şıklığı yaratmanız gerekiyorsa kazak ve pantolonları bir kenara bırakmanız, şık ve zarif bir görünüm elde etmeniz açısından oldukça önemli. Bu noktada, balıkçı yaka elbiseler, Kruvaze Yaka Elbiseler ya da kalem elbiseler ile özenli bir duruş çizebilirsiniz. Siyah balıkçı yaka elbise, ince topuklu  çizme, şık bir çanta ve maksi bot bir kaban ile oluşturacağınız kombin, nefes kesici bir görünümün kapılarını ardına kadar açmanız için yeterli.

Favori kış kombinlerinizden olacak elbiseler Caddecity.com adresinde sizleri bekliyor.

Etiketler: Kış Mevsimine Şık Birer Dokunuş!
Şubat 19, 2021
Listeye dön